O mnie

Moje motto brzmi:
NAUKA PRAKTYKA WIEDZA DOŚWIADCZENIE

Chcę przekazać kursantom całą wiedzę, którą posiadam. Chce, aby osoba kończąca kurs w naszej firmie cieszyła się uznaniem i zaufaniem swoich pacjentów. W niedalekiej przyszłości planuje założenia Zrzeszenia Podologów, gdzie każdy pacjent będzie miał możliwość sprawdzenia kompetencji zawodowych swego podologa.

Do podjęcia decyzji o nauczaniu skłoniła mnie niepochlebna opinia pacjentów o pracy niekompetentnych Podologów.

Pacjenci zadają mi pytania, dlaczego nie rozpoznano tego wcześniej? A Pani jest trzecim podologiem u którego byłam.

Sama po otrzymaniu uprawnień do wykonywania zawodu nie posiadłam takiej wiedzy jak powinnam. Uczył mnie młody chłopak tuż po ukończeniu szkoły.

Wszystkiego nauczyłam się sama. Ponieważ jest to mój wymarzony zawód, więc nauka sprawiała mi ogromną przyjemność. Analizowanie poszczególnych przypadków, pochłanianie ogromnej wiedzy teoretycznej w połączeniu z praktyką zawodową przyniosło ogromną wiedzę, którą teraz chce przekazać innym.

Zapraszam, Katarzyna Rytel

Moje artykuły

Opinie o naszych kursach

Wiele się nauczyłam, polecam Kurs Kosmetyczny. Wreszcie wiem co po kolei robić!!! Pani Kasiu szacun za tak wielką wiedzę podologiczną.

Magda

Super atmosfera, Pani Kasia bardzo prosto mówi i pokazuje jak wykonywać zabiegi podologiczne. No i pracowałam na tak trudnych przypadkach podologicznych. Polecam!

Aśka

Dopiero zaczynam pracę jako pedicurzystka, kurs w tym gabinecie dał mi zajefajny pogląd jak muszę ustawić robotę w swoim gabinecie.

Natalia

Bardzo intensywna nauka, wiedza tak esencjonalna, że wiem kocham ten zawód!

Marzena

Dowiedziałam się tak dużo o pracy podologa. Pani Kasia posiada potężną wiedzę. Polecam każdemu kursy z Panią Kasią.

Ewa

Polecam totalnie, pracowałam z takimi klientami, że nie wiedziałam, że poznokcie mogą być tak brzydkie i chore. Dziękuję za zdobytą wiedzę.

Ola

Jeśli czujecie, że ta praca jest dla Was i chcecie podjąć to wyzwanie, to macie niepowtarzalną okazję nauczyć się tego fascynującego, nietuzinkowego zawodu.

Zapewniamy, że kursy organizowane przez naszą firmę sprostają tym wymaganiom.