Kursy

KURS PEDICURE
PODSTAWOWY KOSMETYCZNY

Dedykowany dla osób chcących wykonywać zawód Pedicurzystki/ty. Dedykowany jest dla osób nie związanych z zawodem. Nauczymy Cię krok po kroku jak prawidłowo wykonać pedicure kosmetyczny.

KURS PODOLOGICZNY
I STOPNIA

Dedykowany dla osób wykonujących pedicure kosmetyczny. Kursant musi mieć już styczność z wykonywaniem zabiegów pedicure. Musi posiadać umiejętność obsługi frezarki oraz mieć kontakt z pracą z klientem.

PRAKTYCZNY KURS PODOLOGICZNY
II STOPNIA

Dedykowany dla osób mających już styczność z zawodem. Dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o pełny profesjonalizm. Ten etap kursu wymaga podstawowej wiedzy podologicznej.

Opinie o naszych kursach

Wiele się nauczyłam, polecam Kurs Kosmetyczny. Wreszcie wiem co po kolei robić!!! Pani Kasiu szacun za tak wielką wiedzę podologiczną.

Magda

Super atmosfera, Pani Kasia bardzo prosto mówi i pokazuje jak wykonywać zabiegi podologiczne. No i pracowałam na tak trudnych przypadkach podologicznych. Polecam!

Aśka

Dopiero zaczynam pracę jako pedicurzystka, kurs w tym gabinecie dał mi zajefajny pogląd jak muszę ustawić robotę w swoim gabinecie.

Natalia

Bardzo intensywna nauka, wiedza tak esencjonalna, że wiem kocham ten zawód!

Marzena

Dowiedziałam się tak dużo o pracy podologa. Pani Kasia posiada potężną wiedzę. Polecam każdemu kursy z Panią Kasią.

Ewa

Polecam totalnie, pracowałam z takimi klientami, że nie wiedziałam, że poznokcie mogą być tak brzydkie i chore. Dziękuję za zdobytą wiedzę.

Ola

Jeśli czujecie, że ta praca jest dla Was i chcecie podjąć to wyzwanie, to macie niepowtarzalną okazję nauczyć się tego fascynującego, nietuzinkowego zawodu.

Zapewniamy, że kursy organizowane przez naszą firmę sprostają tym wymaganiom.